Koszykarskie zmagania gimnazjalistów z GM4 • Aktualności • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-30

Strona główna » Aktualności » Aktualności » Koszykarskie zmagania gimnazjalistów z GM4
wielkość tekstuA-AA+

Koszykarskie zmagania gimnazjalistów z GM4

W środę 17 stycznia reprezentanci G4 w koszykówce w znakomitym stylu rozpoczęli eliminacje do Mistrzostw Siemianowic Śl. W rozgrywkach grupowych pokonali Gimnazjum nr 5 35:6, następnie SP 11 42:4. W małym finale spotkali się ze zwycięzcą grupy 4 czyli SP 13. Również tutaj nie pozostawili przeciwnikom złudzeń i pokonali ich w stosunku 38:3. Oby tak dalej w finale miejskim już za tydzień! Natomiast nasze gimnazjalistki postanowiły dorównać chłopakom i w dzisiejszych zawodach koszykówki okazały się najlepsze! W fazie grupowej pokonały Gimnazjum nr 5 16:4, następnie SP 11 27:1. W małym finale stoczyły bardzo wyrównany i zacięty pojedynek z Gimnazjum nr 7, który zakończył się wynikiem 10:7. Za tydzień gramy o medale! Gratulacje!