SP 13 zdobyła 1. miejsce w kuratoryjnym konkursie historyczno-przyrodniczym! • Aktualności • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-32

Strona główna » Aktualności » Aktualności » SP 13 zdobyła 1. miejsce w kuratoryjnym konkursie…
wielkość tekstuA-AA+

SP 13 zdobyła 1. miejsce w kuratoryjnym konkursie historyczno-przyrodniczym!

Tradycją stał się już udział uczniów naszej szkoły w corocznym konkursiehistoryczno-przyrodniczym. W tym roku organizatorzy konkursu postanowili uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego też uczestnicy  zmagali się z tematyką dotyczącą  I wojny światowej, jej przyczynami, przebiegiem i skutkami. Oprócz zaprezentowania wiedzy historycznej, uczniowie wykazali się  znajomością podstaw kartografii oraz umiejętnością odczytywania danych z map, legend i skali.

I miejsce w konkursie zajęła uczennica z naszej szkoły Iga Starnawska z klasy VII a.

Gratulujemy

Alina Giza, Marzena Iwan