Drużyna z SP 6 najlepsza w eliminacjach rejonowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-30

Strona główna » Aktualności » Drużyna z SP 6 najlepsza w eliminacjach rejonowych Turnieju…
wielkość tekstuA-AA+

Drużyna z SP 6 najlepsza w eliminacjach rejonowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 05.05.2015 odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna w składzie : Ania Kośnik, Alicja Kałuża, Daniel Krzyżaniak, Michał Stasiuk zwyciężyła w rywalizacji szkół podstawowych. W klasyfikacji indywidualnej Ania Kośnik zajęła I miejsce i zdobyła nagrodę główną rower. Pozostali zawodnicy drużyny uzyskali następujące miejsca:
Alicja Kałuża – II miejsce
Daniel Krzyżaniak –III miejsce
Michał Stasiuk – VI miejsce
Kolejny etap turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się w Chorzowie 18.05.2015. W zawodach brali udział zwycięzcy turniejów powiatowych z Katowic, Tych, Bierunia, Świętochłowic, Chorzowa, Piekar Śląskich, Siemianowic Śląskich. Uczniowie naszej szkoły: Ania Kośnik, Alicja Kałuża, Daniel Krzyżaniak i Michał Stasiuk zajęli pierwsze miejsce drużynowo. W klasyfikacji indywidualnej Ania zajęła II miejsce.