ZŁOTE DZIEWCZYNY Z GIMNAZJUM NR8 • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-30

Strona główna » Aktualności » ZŁOTE DZIEWCZYNY Z GIMNAZJUM NR8
wielkość tekstuA-AA+

ZŁOTE DZIEWCZYNY Z GIMNAZJUM NR8

Po srebrnym medalu w piłce ręcznej liczyliśmy na dobry wynik w mistrzostwach miasta w piłce koszykowej. Na początku w eliminacjach nasze dziewczyny zrewanżowały się gimnazjum nr2 za porażkę w finale piłki ręcznej wygrywając 37:22. W finale przyszło nam rywalizować z gospodarzami czyli Zespołem Szkół Sportowych i Gim.7. W pierwszym meczu po emocjonującej grze wygrywamy z Gimnazjum nr.7 16:15 i o pierwsze miejsce zagramy z Gimnazjum nr1. Dziewczęta z jedynki po wysokim zwycięstwie w pierwszym meczu były pewne siebie i liczyły na łatwe zwycięstwo . My od samego początku byliśmy skupieni na grze i z minuty na minutę powiększaliśmy naszą przewagę, ostatecznie pewnie wygrywając 35:26!