Srebro i brąz dla II LO • Aktualności • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-30

Strona główna » Aktualności » Aktualności » Srebro i brąz dla II LO
wielkość tekstuA-AA+

Srebro i brąz dla II LO

Biegacze i biegaczki z Matei dostarczyli mnóstwo emocji i radości na Mistrzostwach Siemianowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki swojemu zaangażowaniu pokonali nie tylko dystans (6 x 800m dziewczęta, 6 x 1500 chłopcy), trudną trasę, ale także deszczową, wietrzną pogodę. W efekcie zmagań reprezentacja chłopców zdobyła II miejsce, a na szczególne wyróżnienie zasługują Tomasz i Mateusz, którzy osiągnęli najlepsze czasy. Reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce. Zespół biegaczek, to przede wszystkim uczennice klas pierwszych, więc gratulujemy udanego debiutu w zawodach szkół średnich. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz tym, którzy pomagali w organizacji.