Świąteczne warsztaty w SP 13 • Aktualności • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-32

Strona główna » Aktualności » Aktualności » Świąteczne warsztaty w SP 13
wielkość tekstuA-AA+

Świąteczne warsztaty w SP 13

7 grudnia 2018 w naszej szkole odbyły się świąteczne warsztaty. Uczestniczyli w nich rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Warsztaty sponsorowała, przygotowała i mistrzowsko poprowadziła pani Edyta Guzenda oraz jej siostra pani Natalia Marzec. Pod ich okiem i w przemiłej atmosferze powstały piękne świąteczne wieńce i stroiki. Oczywiście wszystkie te małe dzieła sztuki zostały przekazane do sprzedaży na świątecznym jarmarku, który już 11 grudnia 2018 r. Serdecznie dziękujemy prowadzącym i uczestnikom tego jakże twórczego spotkania.