Uczennica SP 6 laureatką konkursu "Potęga żywiołów Ziemi" • Aktualności • Aktualności • Portal Edukacyjny miasta Siemianowice Śląskie

WYDZIAŁ EDUKACJI, Al. Sportowców 1, tel.: 32-766-05-32

Strona główna » Aktualności » Aktualności » Uczennica SP 6 laureatką konkursu "Potęga żywiołów Ziemi"
wielkość tekstuA-AA+

Uczennica SP 6 laureatką konkursu "Potęga żywiołów Ziemi"

W marcu tego roku, uczniowie naszej szkoły klas IV - VIII wzięli udział w ogólnopolskim konkursie geologiczno - środowiskowym pod hasłem " Potęga żywiołów Ziemi". Laureatką tego konkursu  w części plastycznej została uczennica klasy IV A Maja Kolankiewicz z pracą zatytułowaną " Tsunami". Praca Mai znalazła się wśród 16 nagrodzonych prac, które zostały wybrane spośród 577 wysłanych ze szkół województwa śląskiego i opolskiego. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas XX finału konkursu geologicznego w siedzibie Państwowego Instytutu Geologicznego w Sosnowcu. Uroczystość opatrzona była scenerią z "Gwiezdnych wojen". Opiekunem konkursu w naszej szkole była mgr Anna Kolbusz, ucząca geografii. Gratulujemy Mai ogromnego sukcesu, a uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie geologicznym w przyszłym roku. Czeka na was niezwykła geologiczna przygoda oraz atrakcyjne nagrody.